Beschrijving
De MB serie sloophamers van Epiroc zijn efficiënt en veelzijdig. De MB-sloophamers zijn perfect voor het slopen van beton en asfalt, secondair slopen en het uitgraven van rotsen op bouwplaatsen.
Passie voor techniek Eerlijk advies Jarenlange ervaring
Passie voor techniek Eerlijk advies Jarenlange ervaring
De MB serie sloophamers van Epiroc zijn efficiënt en veelzijdig. De MB-sloophamers zijn perfect voor het slopen van beton en asfalt, secondair slopen en het uitgraven van rotsen op bouwplaatsen.
| Gewicht | 1200 kg |
|---|---|
| Gewicht (kg) | 1200 |
| Graafmachine gewicht (ton) | 15-26 |
| Diameter beitel | 120 mm |
| Max. hydr. inputvermogen | 42 kW |
| Werkdruk | 100-140 bar |
| Slagfrequentie | 340-680 bpm |
| Geluidsniveau | 120 dB(A) |
| Hoogte hamer (A) | 1.494 mm |
| Hoogte tool (B) | 600 mm |