Beschrijving
Leistung 2,5 kW
Bohrbereich: Ø 20-250 mm
Gewicht: 6,5 kg
Passie voor techniek Eerlijk advies Jarenlange ervaring
Passie voor techniek Eerlijk advies Jarenlange ervaring
Leistung 2,5 kW
Bohrbereich: Ø 20-250 mm
Gewicht: 6,5 kg
| Gewicht | 6 kg |
|---|---|
| Gewicht (kg) | 5, 6 |
| Motor | 230 V, 50-60 Hz |
| RPM | 300/520/1700 min-1 |
| Boordiameter | ø 20-250 mm |
| Booraansluiting | 1¼” UNC+ R1/2 |
| Beveiliging | PRCD |
| Vermogen | 2, 5 kW |