Beschrijving
- 2.500 W
- Gemakkelijk omschakelbare zachte slag met tot 21.000 slagen per minuut
- Snelle omschakeling van nat naar droog boren via Gardena koppeling
- Tot max. Ø 202 mm boordiameter
- Krachtige 2-versnellingsbak met zachte aanloop
Passie voor techniek Eerlijk advies Jarenlange ervaring
Passie voor techniek Eerlijk advies Jarenlange ervaring
| Gewicht | 8 kg |
|---|---|
| Gewicht (kg) | 8, 9 |
| Motor | 230 V, 50-60 Hz |
| RPM | 750/1500 min-1 |
| Boordiameter | max. Ø 202 mm |
| Booraansluiting | 1¼” UNC |
| Veiligheid | PRCD |
| Vermogen | 2, 5 kW |