GS350 Tafelzaag
€750,00
Beschrijving
- Draaibaar brughoofd voor verstekzagen en vouwen
- Afneembare waterbak, gemakkelijk schoon te maken
- Kogelgelagerde zaagkopgeleiding voor een exacte zaagsnede
- Opvouwbare poten
- Transporthandvatten en wielen voor eenvoudig verplaatsen en laden
- Schoon werken dankzij uitgebreide spatbescherming
- Steuntafel kan worden verwijderd, waardoor deze gemakkelijk schoon te maken is
- Beschermde kabelgeleiding
- Elektrische waterpomp met snelwisselkoppeling
- Speciaal ontworpen watersproeier voor optimale watertoevoer
- Hoek stop
Technische data
| motor | Elektromotor, 230V, 50Hz, IP54 |
| Prestatie | 2,2 kW |
| Maximale zaagdiepte | 110 mm |
| Snijschijf Ø | 350 mm |
| boren | 25,4 mm |
| snijlengte | 1000 mm (1200 mm) |
| Snelheidssnijas | 2800 tpm |
| verstek gesneden | Ja |
| voer | Handvoeding |
| waterpomp | S2, 230V, 50Hz, 55W |
| Flens Ø | 90 mm |
| Transportwielen | Ja |
| Stekkentafel (LxB) | 1200×530mm |
| Afmetingen (LxBxH) | 1710×700×1360mm |
| Gewicht | 95 kg |














