Beschrijving
- 3,3 kW elektromotor
- 3 snelheden (180/420/750 min-1)
- Handzame vorm
- Boorbereik tot Ø 300 mm
- Thermische overbelastingsbeveiliging
- 1 1/4“ UNC
- Elektronische zachte aanloop
- Boorstandaardhouder met STS-Systeem
Passie voor techniek Eerlijk advies Jarenlange ervaring
Passie voor techniek Eerlijk advies Jarenlange ervaring
| Gewicht | 13 kg |
|---|---|
| Gewicht (kg) | 13, 2 |
| Motor | 230 V, 50-60 Hz |
| RPM | 180/420/750 min-1 |
| Boordiameter | ø 45-400 mm |
| Booraansluiting | 1¼” UNC |
| Beveiliging | PRCD |
| Vermogen | 3, 3 kW |