Beschrijving
Leistung: 3,3 kW
Bohrbereich: Ø 50-470 mm
Gewicht: 13,2 kg
Passie voor techniek Eerlijk advies Jarenlange ervaring
Passie voor techniek Eerlijk advies Jarenlange ervaring
Leistung: 3,3 kW
Bohrbereich: Ø 50-470 mm
Gewicht: 13,2 kg
| Gewicht | 13 kg |
|---|---|
| Gewicht (kg) | 13, 2 |
| Motor | 230 V, 50-60 Hz |
| RPM | 155/375/650 min-1 |
| Boordiameter | Ø 50-470 mm |
| Booraansluiting | 1¼” UNC |
| Beveiliging | PRCD |
| Vermogen | 3, 3 kW |